O nás - VeLa - reštaurácia, ubytovanie

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

O nás


Milí priatelia.
Náš rodinný podnik  sa nachádza v malebnej obci Malý Slavkov, v strede Popradskej kotliny, 3 km severozápadne od mesta Kežmarok, 7 km juhovýchodne od úpätia Vysokých Tatier.
V útulnom domácom prostredí môžete zažiť príjemné posedenie vo dvojici s rodinou či priateľmi alebo si zaželať Dobrú noc s uspávankou sviežeho tatranského vánku.
Na túto možnosť vám ponúkame ubytovanie v 4-och apartmánoch a v 3-och izbách s možnosťou prístelky a vlastným sociálnym zariadením. Samozrejmosťou sú aj televízne prijímače a signál wifi v celom objekte zariadenia a milá obsluha ktorá sa postará o každé vaše prianie a príjemný pobyt. Pri príprave domácich jedál je pre nás dôležité vytvoriť harmóniu chuti, vône, vzhľadu i atmosféry. Príďte sa presvedčiť, či sa nám to darí, ochutnajte domáce jedlá ako od babičky z našej pestrej kuchyne.
A pokiaľ ste z okolia, využite našu ponuku denného menu s dovozom až k Vám.
Celoročne je k dispozícii stolný tenis a domáce Wellness s možnosťou využitia masérskych služieb.

  • Na trávenie spoločných chvíľ je k dispozícii hala s krbom, krytá terasa a v letnom období bazén a záhrada s vonkajším grilom.
  • Milovníkom aktívnejšieho odpočinku vieme zabezpečiť bicykle.
  • Poskytujeme možnosť využitia novovybudovaného multifunkčného obecného ihriska na športové aktivity rôzneho druhu. (tenis, minifutbal, nohejbal, volejbal, basketbal, hokejbal)
  • Pre hráčov a obdivovateľov golfu je v obci novovybudovaný golfový areál Kráľovské údolie a v tesnej blízkosti aj golfový areál Black Stork vo Veľkej Lomnici.
  • V zimnom období je samozrejmosťou zjazdové alebo bežecké lyžovanie ku ktorému vám vieme zabezpečiť aj potrebnú výbavu a priestor pre ukladanie lyží a sušenie obuvy.
  • Milovníkom korčuľovania a hokeja je k dispozícii obecné klzisko.

V priebehu roka sa ponúkajú našim hosťom akcie podtatranského regiónu: v letnom a jesennom období sú to najmä krásy okolitej prírody po nespočetnom množstve sprístupnených turistických chodníkoch Vysokých Tatier a Slovenského raja, atraktívne cyklotrasy, plavba plťou po Dunajci a samozrejme návšteva historických centier Spiša, množstvo krásnych hradov a zámkov v okolí ako aj podzemná nádhera jaskýň.

  • Po náročnom dni máte možnosť využiť termálne bazény v blízkom okolí.
  • Ponúkame vám aj možnosť športového rybolovu na kaprových, pstruhových a lipňových vodách s možnosťou zakúpenia hosťovacích povolení a štátnych rybárskych lístkov.
  • Parkovanie je zabezpečené pred a v objekte.
Zariadenie je veľmi vhodné pre jednotlicov, páry, uzavretú spoločnosť alebo rodiny.

Do rodinného podniku  Vás srdečne pozýva jej majiteľ Ľudovít Svocák.
Staňte sa aj vy na chvíľu členmi našej rodiny a určite sa k nám radi vrátite ako domov
Tešíme sa na vašu návštevu.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať
0907 942 098
0917 324 244
0940 800 265
Virtuálna prehliadka
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky